Showing 1–15 of 17 resultsSorted by price: low to high
Giles Fabric Bar Stool
| Dimensions | 22.19 × 20.19 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Giles Fabric Counter Stool
| Dimensions | 22.25 × 20.19 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Hyde Fabric Bar Stool
| Dimensions | 23.38 × 18.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Hyde Fabric Counter Stool
| Dimensions | 23.38 × 18.5 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Keeley Fabric Arm Chair
| Dimensions | 27.38 × 24 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Keeley Fabric Bar Stool
| Dimensions | 27.25 × 24 × 47.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Kemp Fabric Counter Stool
| Dimensions | 22.81 × 23.25 × 36.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Kemp Fabric Bar Stool
| Dimensions | 22.81 × 23.25 × 42.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Keeley Fabric Counter Stool
| Dimensions | 27.25 × 24 × 41.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Slope Fabric Counter Stool
| Dimensions | 26 × 24.5 × 43.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Moore Fabric Side Chair
| Dimensions | 24.63 × 22.13 × 35.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Moore Fabric Arm Chair
| Dimensions | 24.63 × 23.88 × 35.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Moore Fabric Counter Stool
| Dimensions | 23 × 20.63 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Glacier White |
| Style | Transitional |
| Collection | Custom Dining Program |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...