Showing all 10 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 30 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Graphite Gray Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Bentley |
| Features | Leather |
| Weight | 111 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 30 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Graphite Gray Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Bentley |
| Features | Leather |
| Weight | 566 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 117 × 130 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Graphite Gray Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Bentley |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Storage |