Showing all 11 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21.75 × 35.5 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Sedona |
| Style | Transitional |
| Collection | Sedona |
| Features | Fabric |
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 20.5 × 35.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Sedona |
| Style | Rustic |
| Collection | Sedona |
| Features | Fabric |