Showing 76–90 of 187 resultsSorted by price: low to high
Westford Swivel Bar Stool with Grey Linen in Grey (2 Per Carton)
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 42 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Traditional |
| Collection | Westford |
| Features | Swivel |
Westford Swivel Counter Stool with Grey Linen in Grey (2 Per Carton)
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 38 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Traditional |
| Collection | Westford |
| Features | Swivel |
Westford Swivel Bar Stool with Charcoal Linen in Grey (2 Per Carton)
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 42 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Traditional |
| Collection | Westford |
| Features | Swivel |
Westford Swivel Counter Stool with Charcoal Linen in Grey (2 Per Carton)
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 38 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Traditional |
| Collection | Westford |
| Features | Swivel |
Portland Arm Chair with Snow White Fabric in Grey (2 Per Carton)
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 34 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Portland |
| Features | Fabric |
Portland Side Chair with Grey Fabric (PGY1113-4) in Grey (2 Per Carton)
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 39 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Portland |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...