Showing all 13 resultsSorted by price: low to high
Heritage Bureau – 9 Drawer – 114-003
| Weight | 238 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 62 × 44.25 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Gray |
| Detail Color | Greystone (Grey) |
| Style | Traditional |
| Collection | Heritage |
| Features | Storage |
Heritage Chest – 5 Drawer – 114-115
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 43 × 54.5 in |
| Brand | Artisan & Post |
| Color | Gray |
| Detail Color | Greystone (Grey) |
| Style | Traditional |
| Collection | Heritage |
| Features | Storage |