Showing all 15 resultsSorted by price: low to high
Westfield Uph Arm Chair (RTA)
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Havana Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Westfield |
| Features | Fabric |
Westfield Uph Side Chair (RTA)
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 19 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Havana Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Westfield |
| Features | Fabric |
Westfield 5 Piece Trestle Table Set
| Weight | 318 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Havana Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Westfield |
| Features | Fabric |
Westfield 5 Piece Pedestal Table Set
| Weight | 283 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Havana Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Westfield |
| Features | Fabric |
Westfield Opt 5 Piece Pedestal Table Set
| Weight | 339 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Havana Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Westfield |
| Features | Fabric |
Westfield 7 Piece Trestle Table Set
| Weight | 390 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Havana Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Westfield |
| Features | Fabric |
Westfield Opt 7 Piece Trestle Table Set
| Weight | 362 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Havana Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Westfield |
| Features | Fabric |
Westfield 9 Piece Trestle Table Set
| Weight | 434 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Havana Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Westfield |
| Features | Fabric |