Showing all 6 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 497 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Heathered Taupe |
| Style | Cottage |
| Collection | Simply Elegant |
| Features | Storage |
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 56 × 45 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Heathered Taupe |
| Style | Cottage |
| Collection | Simply Elegant |
| Features | Storage |