Showing 1–15 of 271 resultsSorted by price: low to high
European Legacy Dining Side Chair
| Weight | 11.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 22 × 39.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Macadamia |
| Style | Rustic |
| Collection | European Legacy |
| Features | Fabric |
European Legacy Dining Arm Chair
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23.25 × 39.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Macadamia |
| Style | Rustic |
| Collection | European Legacy |
| Features | Fabric |
Homestead Dining Side Chair
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 21 × 43 in |
| Brand | Hekman |
| Color | White |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Homestead |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...