Showing 1–15 of 17 resultsSorted by price: low to high
Stardust Twin Panel Bed, Dresser & Mirror
| Weight | 329 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Iridescent White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Stardust |
| Features | Storage |
Stardust 6 Drawer Dresser
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 58 × 34 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Iridescent White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Stardust |
| Features | Storage |
Stardust 5 Drawer Chest
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 41 × 51 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Iridescent White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Stardust |
| Features | Storage |
Stardust 2 Drawer Night Stand
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 27 × 27 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Iridescent White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Stardust |
| Features | Storage |
Stardust Full Panel Bed, Dresser & Mirror
| Weight | 362 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Iridescent White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Stardust |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...