Showing all 4 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Kona Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Sedona |
| Features | Storage |
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Kona Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Sedona |
| Features | Leather |