Showing all 11 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 88.13 × 80.25 × 76 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Axiom |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 92.38 × 82.88 × 64 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Axiom |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 25.69 × 23.75 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Axiom |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 25.13 × 23 × 39.38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Axiom |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 25.81 × 20.63 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Axiom |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 25.13 × 23 × 39.38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Axiom |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 20 × 18 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Axiom |
| Features | Storage |
| Dimensions | 20 × 18 × 24.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Axiom |
| Features | Storage |
| Dimensions | 88.13 × 64.25 × 72 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Glamorous Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Axiom |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 92.38 × 66.88 × 64 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Linear Grey |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Axiom |
| Features | Fabric |