Showing all 11 resultsSorted by price: low to high
Berkley Square 3 Piece Set
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Linen & Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Berkley Square |
| Features | Storage |
Berkley Square Alt 3 Piece Set
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Linen & Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Berkley Square |
| Features | Fabric |
Berkley Square Cocktail Table
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 50 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Linen & Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Berkley Square |
| Features | Storage |
Berkley Square End Table
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Linen & Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Berkley Square |
| Features | Storage |
Berkley Square Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Linen & Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Berkley Square |
| Features | Storage |
Berkley Square Sofa Bar Console
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Linen & Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Berkley Square |
| Features | Power |
Berkley Square Uph Console Stool (RTA)
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 18 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Linen & Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Berkley Square |
| Features | Fabric |