Showing all 10 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 24.5 × 40 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Linwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Linwood |
| Features | Fabric |
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21.5 × 38 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Linwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Linwood |
| Features | Fabric |
| Weight | 180 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 66 × 38.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Linwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Linwood |
| Features | Storage |