Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 91 × 84.13 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | L’Ombre |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Trianon |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 19.5 × 76 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | L’Ombre |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Trianon |
| Features | Storage |
| Dimensions | 27.25 × 21 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | L’Ombre |
| Style | Transitional |
| Collection | Trianon |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 27.25 × 23 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | L’Ombre |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Trianon |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 27.25 × 23 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | L’Ombre |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Trianon |
| Features | Fabric |