Showing all 12 resultsSorted by price: low to high
Sereno Panel Bed King
| Dimensions | 92.25 × 84 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Lutra |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | King |
| Collection | Sereno |
| Features | Fabric |
Sereno Arm Chair
| Dimensions | 27 × 24 × 37.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Lutra |
| Style | Organic Modern |
| Collection | Sereno |
| Features | Fabric |
Sereno Panel Bed Queen
| Dimensions | 92.25 × 67.25 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Lutra |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Sereno |
| Features | Fabric |