Showing 61–75 of 941 resultsSorted by price: low to high
Dovetail Dresser – 752-002
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 60 × 41 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail Chest – 752-115
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail Night Stand – 752-227
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 30 × 26 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Bungalow Home By Ben & Erin Napier Laptop Desk – 741-778
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.25 × 24 × 52 in |
| Brand | LMCo Home by Ben & Erin Napier |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dover Grey Two Tone |
| Style | Craftsman/Bungalow |
| Collection | Bungalow Home by Ben & Erin Napier |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...