Showing 16–21 of 21 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 141 × 106 × 0.375 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | White |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Zigzag |
| Rug Size | 10′ x 14′ |
| Features | Complements a wide range of decor styles, Designed for effortless care and maintenance, Expertly crafted for long-lasting durability, Made with quality materials to maintain beauty over time, Versatile for both indoor and outdoor spaces |
| Dimensions | 168 × 120 × 0.375 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Blue |
| Detail Color | Chambray |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Quad |
| Rug Size | 10′ x 14′ |
| Features | Complements a wide range of decor styles, Designed for effortless care and maintenance, Expertly crafted for long-lasting durability, Made with quality materials to maintain beauty over time, Versatile for both indoor and outdoor spaces |
| Dimensions | 118 × 120 × 0.375 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Detail Color | Denim |
| Style | Transitional |
| Collection | Heathered |
| Rug Size | 10′ x 14′ |
| Features | Complements a wide range of decor styles, Designed for effortless care and maintenance, Expertly crafted for long-lasting durability, Made with quality materials to maintain beauty over time, Versatile for both indoor and outdoor spaces |
| Dimensions | 118 × 120 × 0.375 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Detail Color | Antique White |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Feel |
| Rug Size | 10′ x 14′ |
| Features | Complements a wide range of decor styles, Designed for effortless care and maintenance, Expertly crafted for long-lasting durability, Made with quality materials to maintain beauty over time, Versatile for both indoor and outdoor spaces |
| Dimensions | 118 × 106 × 0.375 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Detail Color | Antique White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Grooved |
| Rug Size | 2′ x 3′ |
| Features | Complements a wide range of decor styles, Designed for effortless care and maintenance, Expertly crafted for long-lasting durability, Made with quality materials to maintain beauty over time, Versatile for both indoor and outdoor spaces |
| Dimensions | 118 × 24 × 0.375 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vintage |
| Rug Size | 2′ x 3′ |
| Features | Complements a wide range of decor styles, Designed for effortless care and maintenance, Expertly crafted for long-lasting durability, Made with quality materials to maintain beauty over time, Versatile for both indoor and outdoor spaces |