Showing all 6 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 253 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 32 × 46 in |
| Brand | Elements |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Ease |
| Features | Massage |
| Brand | Elements |
|---|---|
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Ease |
| Features | Massage |
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 45 in |
| Brand | Elements |
| Color | Blue |
| Style | Modern |
| Collection | Enrich |
| Features | Massage |
| Brand | Elements |
|---|---|
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Enrich |
| Features | Massage |
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 45 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Embrace |
| Features | Massage |
| Brand | Elements |
|---|---|
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Embrace |
| Features | Massage |