Showing 1–15 of 40 resultsSorted by price: low to high
Bonanza 5-drawer Storage Chest – BB27-115
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 50 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Merlot |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Storage |
Bonanza Twin Upholstered Bed 3/3 – Linen – BB27-331-031-833-900
| Dimensions | 81 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Merlot |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Twin |
| Collection | Bonanza |
| Features | Fabric |
Bonanza Twin Upholstered Bed 3/3 – Blue – BB27-331-033-833-900
| Dimensions | 81 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Merlot |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Twin |
| Collection | Bonanza |
| Features | Fabric |
Bonanza Twin Upholstered Bed 3/3 – Grey – BB27-331-034-833-900
| Dimensions | 81 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Merlot |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Twin |
| Collection | Bonanza |
| Features | Fabric |
Bonanza Twin Mansion Storage Bed – Merlot Finish – BB27-338-033B-302-333
| Dimensions | 82 × 44 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Merlot |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Twin |
| Collection | Bonanza |
| Features | Storage |
Bonanza Upholstered Bed – Linen – BB27-551-051-855-922
| Dimensions | 87 × 63.5 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Merlot |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Bonanza |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...