Showing 1–15 of 18 resultsSorted by price: low to high
Stratum Bench
| Dimensions | 20 × 20 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Panel Bed King
| Dimensions | 93.75 × 85.75 × 55.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mist |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Panel Bed King
| Dimensions | 92.63 × 82.13 × 64 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mist |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Side Chair
| Dimensions | 27.13 × 21 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Arm Chair
| Dimensions | 27.13 × 26.25 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Mist |
| Style | Transitional (Glam) |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Arm Chair
| Dimensions | 27.25 × 24 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Bench
| Dimensions | 20 × 20 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mist |
| Style | Glamorous Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Side Chair
| Dimensions | 27.13 × 21 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mist |
| Style | Glamorous Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Arm Chair
| Dimensions | 27.13 × 26.25 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mist |
| Style | Glamorous Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Arm Chair
| Dimensions | 27.25 × 24 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mist |
| Style | Glamorous Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Stratum Panel Bed Queen
| Dimensions | 93.75 × 69.75 × 55.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mist |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...