Showing 1–15 of 24 resultsSorted by price: low to high
Cornelia Bench
| Dimensions | 18 × 55.13 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Nebbia |
| Style | Neo-Traditional |
| Collection | Cornelia |
| Features | Fabric |
Cornelia Panel Bed King
| Dimensions | 86.5 × 84 × 64.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Nebbia |
| Style | Neo-Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Cornelia |
| Features | Fabric |
Cornelia Arm Chair
| Dimensions | 27.69 × 23.75 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Nebbia |
| Style | Neo Traditional |
| Collection | Cornelia |
| Features | Fabric |
Cornelia Arm Chair
| Dimensions | 26.5 × 25 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Nebbia |
| Style | Neo Traditional |
| Collection | Cornelia |
| Features | Fabric |
Cornelia Side Chair
| Dimensions | 26.5 × 21 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Nebbia |
| Style | Neo-Traditional |
| Collection | Cornelia |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...