Showing 1–15 of 172 resultsSorted by price: low to high
Amelia Credenza
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 66 × 31 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Toffee |
| Style | Traditional |
| Collection | Amelia |
| Features | Storage |
Lateral File Cabinet
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 37 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dusty Taupe |
| Style | Traditional |
| Collection | Americana Farmhouse |
| Features | Storage |
Amelia Lateral File
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 31 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique Toffee |
| Style | Traditional |
| Collection | Amelia |
| Features | Storage |
Polk File Credenza
| Dimensions | 20 × 64.13 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Morel and Glazed Silver |
| Style | Modern Farmhouse |
| Collection | Highland Park |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...