Showing 1–15 of 26 resultsSorted by price: low to high
Rustic Patina Side Chair
| Dimensions | 29.81 × 21.25 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional (Rustic-leaning) |
| Collection | Rustic Patina |
| Features | Fabric |
Mill Creek 2 Drawer Sofa Table
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 52 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional |
| Collection | Mill Creek |
| Features | Storage |
Mill Creek Wall Bench
| Weight | 93 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 50 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional |
| Collection | Mill Creek |
| Features | Storage |
Rustic Patina Arm Chair
| Dimensions | 29.81 × 24 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic Patina |
| Features | Fabric |
Mill Creek Console Swivel Stool
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 25 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional |
| Collection | Mill Creek |
| Features | Swivel |
Mill Creek Wall Unit
| Weight | 223 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 92 × 72 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional |
| Collection | Mill Creek |
| Features | Storage |
Mill Creek 3 Piece Set
| Weight | 222 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional |
| Collection | Mill Creek |
| Features | Storage |
Mill Creek Wall Pier
| Weight | 53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 21 × 72 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional |
| Collection | Mill Creek |
| Features | Storage |
Mill Creek Wall Bridge
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 50 × 12 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional |
| Collection | Mill Creek |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...