Showing 31–33 of 33 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 24.25 × 21.88 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Albion |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 90.81 × 65.75 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Albion |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 94.81 × 77.75 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Bed Size | California King |
| Collection | Albion |
| Features | Fabric |