Showing all 3 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 17 × 60.25 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Polished Nickel |
| Style | Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 17 × 60.25 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Polished Nickel |
| Style | Glamorous Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 29.38 × 26 × 38.69 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Polished Nickel |
| Style | Glamorous Transitional |
| Collection | Stratum |
| Features | Swivel |