Showing all 9 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 48 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Black |
| Detail Color | Porcelain White & Royal Black |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Capeside Cottage |
| Features | Storage |
| Weight | 224 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 48 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Porcelain White & Royal Black |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Capeside Cottage |
| Features | Storage |