Showing 16–27 of 27 resultsSorted by price: low to high
Monolith Buffet
| Dimensions | 20 × 68 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Puma |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Monolith |
| Features | Storage |
Monolith Side Chair
| Dimensions | 26 × 20 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Puma |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Monolith |
| Features | Fabric |
Monolith Arm Chair
| Dimensions | 30.38 × 24 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Puma |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Monolith |
| Features | Fabric |
Monolith Panel Bed Queen
| Dimensions | 94.25 × 72 × 58.81 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Puma |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Monolith |
| Features | Fabric |
Monolith Panel Bed California King
| Dimensions | 98.25 × 84 × 58.81 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Puma |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | California King |
| Collection | Monolith |
| Features | Fabric |