Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 54 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Saddle |
| Style | Transitional |
| Collection | Stone Brook |
| Features | Storage |
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 54 × 74 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Saddle |
| Style | Transitional |
| Collection | Stone Brook |
| Features | Storage |
| Weight | 518 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Saddle |
| Style | Transitional |
| Collection | Stone Brook |
| Features | Storage |
| Weight | 406 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Saddle |
| Style | Transitional |
| Collection | Stone Brook |
| Features | Storage |
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 54 × 44 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Saddle |
| Style | Transitional |
| Collection | Stone Brook |
| Features | Storage |
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 22 × 74 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Saddle |
| Style | Transitional |
| Collection | Stone Brook |
| Features | Storage |