Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 19 × 36 × 30.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sable Brown and Grey Mist |
| Style | Rustic Industrial |
| Collection | Logan Square |
| Features | Storage |
| Dimensions | 20 × 63 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sable Brown and Grey Mist |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Logan Square |
| Features | Storage |
| Dimensions | 19 × 64 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sable Brown and Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Logan Square |
| Features | Storage |