Showing all 11 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 98.5 × 82 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sahara |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Modulum |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 27.25 × 21.5 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sahara |
| Style | Transitional |
| Collection | Modulum |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 27.25 × 23.25 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sahara |
| Style | Transitional |
| Collection | Modulum |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 25.75 × 26.63 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sahara |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Modulum |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 25.75 × 26.63 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sahara |
| Style | Transitional |
| Collection | Modulum |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 102.5 × 78 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sahara |
| Style | Transitional |
| Bed Size | California King |
| Collection | Modulum |
| Features | Fabric |