Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 63 × 34 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sandstone & Satin Nickel |
| Style | Contemporary |
| Collection | Harlow |
| Features | Storage |
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sandstone & Satin Nickel |
| Style | Contemporary |
| Collection | Harlow |
| Features | Storage |
| Weight | 206 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sandstone & Satin Nickel |
| Style | Contemporary |
| Collection | Harlow |
| Features | Storage |