Showing 1–15 of 50 resultsSorted by price: low to high
Arden Road Uph Side Chair (RTA)
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 23 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Arden Road Splat Back Side Chair (RTA)
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 40 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Arden Road Hutch & Buffet
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 65 × 86 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Storage |
Arden Road Buffet
| Weight | 215 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 64 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Storage |
Arden Road Corner Cabinet
| Weight | 253 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 84 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Storage |
Arden Road 5 Piece Trestle Table Set
| Weight | 358 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Arden Road Opt 5 Piece Trestle Table Set
| Weight | 418 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Arden Road 7 Piece Trestle Table Set
| Weight | 403 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Arden Road Opt 7 Piece Trestle Table Set
| Weight | 492 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Arden Road |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...