Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 206 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 40 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Slate w/ Weathered Gray Tops |
| Style | Transitional |
| Collection | Lawson |
| Features | Storage |
| Weight | 194 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 40 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Slate w/ Weathered Gray Tops |
| Style | Transitional |
| Collection | Lawson |
| Features | Storage |