Showing all 10 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 23.69 × 20.63 × 33.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smoked Truffle |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 35.5 × 27.5 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Smoked Truffle |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 35.5 × 27.5 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Smoked Truffle |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Leather |