Showing all 13 resultsSorted by price: low to high
Newport Splat Back Side Chair (RTA)
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 39 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smokey Gray w/ Carbon Gray Tops |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
| Features | Fabric |
Newport Server
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 52 × 35 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smokey Gray w/ Carbon Gray Tops |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
| Features | Storage |
Newport 5 Piece Trestle Table Set
| Weight | 241 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smokey Gray w/ Carbon Gray Tops |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
| Features | Fabric |
Newport 6 Piece Trestle Table Set
| Weight | 277 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smokey Gray w/ Carbon Gray Tops |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
| Features | Fabric |
Newport 7 Piece Trestle Table Set
| Weight | 277 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smokey Gray w/ Carbon Gray Tops |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
| Features | Fabric |
Newport Counter Height Dining Bench
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 26 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smokey Gray w/ Carbon Gray Tops |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
| Features | Fabric |