Showing 166–180 of 184 resultsSorted by price: low to high
Sofa Table
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 50 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered White & Parchment Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Backroads |
| Features | Storage |
Sofa Table
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 56 × 33 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Coffee Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Warren Park |
| Features | Storage |
Sofa Table
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 56 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Harvest Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker Lakes |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...