Showing all 13 resultsSorted by price: low to high
Lodge & Loft Uph Bench – Ivory Cream – 844-080I
| Dimensions | 15 × 18.5 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Cream |
| Detail Color | Soft White Oak |
| Collection | Lodge & Loft |
| Features | Fabric |
Lodge & Loft Wood Trim Upholstered Bed – Ivory Cream Fabric – 844-551I-155I-922; 844-661I-166I-922-MS1; 844-661I-166I-944-MS1
| Dimensions | 90.5 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Cream |
| Detail Color | Soft White Oak |
| Collection | Lodge & Loft |
| Features | Fabric |
Lodge & Loft Floating Panel Bed With Footboard Storage – 844-557-050B-502-555; 844-667-066B-502-666
| Dimensions | 86.25 × 56 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | White |
| Detail Color | Soft White Oak |
| Collection | Lodge & Loft |
| Features | Storage |
Lodge & Loft Radius Poster Bed With Footboard Storage – 844-558-050B-502-555; 844-668-066B-502-666
| Dimensions | 87 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | White |
| Detail Color | Soft White Oak |
| Collection | Lodge & Loft |
| Features | Storage |