Showing all 14 resultsSorted by price: low to high
Recliner P2 & ZW
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 40 × 39 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sophia Oatmeal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Sofa P2 & ZW
| Weight | 378 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 88 × 39 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sophia Oatmeal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
2 Piece Loveseat
| Weight | 351 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sophia Oatmeal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
5 Piece Sectional
| Weight | 720 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sophia Oatmeal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
6 Piece Sectional
| Weight | 780 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sophia Oatmeal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest, Storage |
Sofa & Loveseat
| Weight | 729 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sophia Oatmeal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Sofa w/ Loveseat & Recliner
| Weight | 905 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sophia Oatmeal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |
Sofa & Recliner
| Weight | 554 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sophia Oatmeal Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Blake |
| Features | Power, Power Headrest |