Showing 16–30 of 79 resultsSorted by price: low to high
Dovetail CHEST
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail NIGHT STAND
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 30 × 26 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail STANDING DRESSER
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 44 × 46 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sun Bleached White |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail CHEST
| Weight | 193 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 41.5 × 53 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sun Bleached White |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Dovetail NIGHT STAND
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 30 × 26 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sun Bleached White |
| Style | Rustic |
| Collection | Dovetail |
| Features | Storage |
Cool Farmhouse NIGHT STAND – 2 DRWR
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 27.5 × 26.62 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Cool Farmhouse |
| Features | Storage |
Cool Farmhouse CHEST – 5 DRWR
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 42 × 52.62 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Cool Farmhouse |
| Features | Storage |
Cool Farmhouse NIGHT STAND – 2 DRWR
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 27.5 × 26.62 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Cool Farmhouse |
| Features | Storage |
Cool Farmhouse CHEST – 5 DRWR
| Weight | 169 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 42 × 52.62 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Soft White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cool Farmhouse |
| Features | Storage |
Cool Farmhouse NIGHT STAND – 2 DRWR
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 27.5 × 26.62 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Soft White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cool Farmhouse |
| Features | Storage |
Bonanza 5-Drawer Storage Chest
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 50 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Storage |
Bonanza Twin Mansion Storage Bed – Grey Finish
| Dimensions | 82 × 44 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...