Showing 1–15 of 17 resultsSorted by price: low to high
Bowie Leather Chair
| Dimensions | 32 × 33 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tadon Cerused |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Lars Fabric Chair
| Dimensions | 38.5 × 46.25 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Lars Fabric Chair Without Pillows
| Dimensions | 38.5 × 46.25 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon Cerused |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Lars Fabric Sofa
| Dimensions | 40.5 × 103.25 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Lars Fabric Sofa Without Pillows
| Dimensions | 40.5 × 103.25 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Tadon Cerused |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Lars Leather Sectional
| Dimensions | 110.5 × 110.5 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tadon Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Lars Leather Sectional
| Dimensions | 142 × 142 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tadon Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Lars Leather Sectional
| Dimensions | 110.5 × 142 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tadon Cerused |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Load more products
Loading...