Showing all 15 resultsSorted by price: low to high
Trio Mezzo MM3605
| Weight | 325 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 32.5 × 58.5 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trio Mezzo |
| Features | Power |
Lexi Tufted Fabric Side Chair in Beige (2 Per Pack)
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 21 × 39 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Traditional |
| Collection | Lexi |
| Features | Fabric |
Petra Swivel Chair P421-316-PA Taupe
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 32 × 31 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Petra |
| Features | Swivel |