Showing 16–30 of 45 resultsSorted by price: low to high
Jamestown 3 Piece Set
| Weight | 199 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tobacco |
| Style | Urban |
| Collection | Jamestown |
| Features | Storage |
Jamestown Sofa Table
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 29 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tobacco |
| Style | Urban |
| Collection | Jamestown |
| Features | Storage |
Mesa Valley End Table
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tobacco |
| Style | Rustic |
| Collection | Mesa Valley |
| Features | Storage |
Mesa Valley Sofa Table
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 47 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tobacco |
| Style | Rustic |
| Collection | Mesa Valley |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...