Showing all 2 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 162.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 67 × 59.5 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Camille |
| Features | Cerused dark gray finish offers contrast and depth against the light rattan., Mahogany and metal frame built for strength with a refined, mixed-material foundation, Natural rattan cane panels add texture and lightness for an airy bedroom feel, Transitional design works effortlessly with both casual and upscale interiors, Winged headboard and footboard create a cozy, enclosed resting space |
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 83.5 × 59.5 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Camille |
| Features | Cerused dark gray finish offers contrast and depth against the light rattan., Mahogany and metal frame built for strength with a refined, mixed-material foundation, Natural rattan cane panels add texture and lightness for an airy bedroom feel, Transitional design works effortlessly with both casual and upscale interiors, Winged headboard and footboard create a cozy, enclosed resting space |