Showing all 9 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 33 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sheridan Pointe |
| Features | Fabric |
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 33 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sheridan Pointe |
| Features | Fabric |
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 34 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sheridan Pointe |
| Features | Fabric |
| Weight | 244 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sheridan Pointe |
| Features | Fabric |
| Weight | 284 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sheridan Pointe |
| Features | Fabric |
| Weight | 286 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sheridan Pointe |
| Features | Fabric |
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sheridan Pointe |
| Features | Fabric |
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sheridan Pointe |
| Features | Fabric |
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 38 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Sheridan Pointe |
| Features | Fabric |