Showing all 2 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 24.5 × 36 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bedford |
| Style | Transitional |
| Collection | Bedford Park |
| Features | Fabric |
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 36 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bedford |
| Style | Transitional |
| Collection | Bedford Park |
| Features | Fabric |