Showing all 14 resultsSorted by price: low to high
Sonoma Road Desk/Credenza
| Weight | 254 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 66 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Beaten Bark |
| Style | Urban |
| Collection | Sonoma Road |
| Features | Storage |
Sonoma Road Credenza & Hutch
| Weight | 418 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 66 × 81 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Beaten Bark |
| Style | Urban |
| Collection | Sonoma Road |
| Features | Storage |
Sonoma Road Lateral File
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 34 × 31 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Beaten Bark |
| Style | Urban |
| Collection | Sonoma Road |
| Features | Storage |
Sonoma Road Credenza Hutch
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 66 × 50 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Beaten Bark |
| Style | Urban |
| Collection | Sonoma Road |
| Features | Storage |