Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 36.5 × 37.25 × 44.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Weathered Bone Cerused |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 40.75 × 38 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Weathered Bone Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 40.75 × 38 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Weathered Bone Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 40.75 × 68 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Weathered Bone Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 40.75 × 68 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Weathered Bone Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 40.75 × 96 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Weathered Bone Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 40.75 × 96 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Weathered Bone Cerused |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |