Showing 61–75 of 85 resultsSorted by price: low to high
Ivy Hollow King California Storage Bed
| Weight | 226 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 101 × 82 × 64 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Linen w/ Dusty Taupe Tops |
| Style | Farmhouse |
| Bed Size | California King |
| Collection | Ivy Hollow |
| Features | Storage |
Ivy Hollow King California Storage Bed, Dresser & Mirror
| Weight | 497 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Linen w/ Dusty Taupe Tops |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Ivy Hollow |
| Features | Storage |
Ivy Hollow King California Storage Bed, Dresser & Mirror, Chest
| Weight | 677 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Linen w/ Dusty Taupe Tops |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Ivy Hollow |
| Features | Storage |
Ivy Hollow King California Mantle Storage Bed, Dresser & Mirror, Chest
| Weight | 723 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Linen w/ Dusty Taupe Tops |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Ivy Hollow |
| Features | Storage |
Ivy Hollow King California Mantle Storage Bed, Dresser & Mirror, Chest, Night Stand
| Weight | 796 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Linen w/ Dusty Taupe Tops |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Ivy Hollow |
| Features | Storage |
Ivy Hollow King California Mantle Storage Bed, Dresser & Mirror, Night Stand
| Weight | 616 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Linen w/ Dusty Taupe Tops |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Ivy Hollow |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...