Showing all 10 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 40 × 21 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Taupe |
| Style | Urban |
| Collection | Parkland Falls |
| Features | Storage |
| Weight | 230 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Taupe |
| Style | Urban |
| Collection | Parkland Falls |
| Features | Storage |
| Weight | 235 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Taupe |
| Style | Urban |
| Collection | Parkland Falls |
| Features | Storage |
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Weathered Taupe |
| Style | Urban |
| Collection | Parkland Falls |
| Features | Storage |