Showing 1–15 of 27 resultsSorted by price: low to high
Rochelle Outdoor Console Table
| Dimensions | 17 × 68 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Teak |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Storage |
Solana Outdoor Sectional
| Dimensions | 105.5 × 135 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Teak |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Ibiza Outdoor Chair
| Dimensions | 37 × 31 × 31.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Teak |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Ibiza Outdoor Sofa
| Dimensions | 36.54 × 78.58 × 31.46 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Teak |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Tanah Outdoor Sofa
| Dimensions | 36.5 × 80 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Teak |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Maldives Outdoor Sofa
| Dimensions | 28 × 72 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Teak |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Montaigne Outdoor Chair 1/2
| Dimensions | 37 × 46.5 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Weathered Teak |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...